رفتن به محتوای اصلی

رشد چشمگیر عصرتکنولوژی ارتباطات و پیشرفت بشریت نسبت به استفاده روز افزون از دانش فراگیر علوم کامپیوتر و استفاده آن در کلیه امور زندگی به خصوص در ارائه سرویس مطمئن ، امن و کارشناسانه به مشتریان درمدت زمان کم غیر قابل اجتناب می باشد .

در دهه اخیر استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری در ارگانها و به خصوص شهرداریها فراگیر شد.

سرویس بهتر ، سریعتر و مطمئن تر رضایت ذینفعان، رعایت کاهش چند باره کاری (تکرار مراحل کاری ) باعث می شود پرسنل و مدیران محترم شهرداری با آرامش بیشتری به رسالت اصلی بپردازند.

امید است بتوان در سایه ایزد منان در کمترین زمان به بیشترین رضایت دست یافت.

تاریخچه شرکت :

شرکت نوساز محاسب صفاهان عضو نظام صنفی رایانه و شورای عالی انفورماتیک در سال ۱۳۸۰ تاسیس و فعالیت خود رو در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارها و اتوماسیون های تخصصی مدیریت شهری آغاز نمود . این شرکت با بهره مندی از قابلیت های مدیران و کارشناسان مجرب همچنین کسب موفقیت در ارائه خدمات مختلف به شهرداریها و بالا بردن سطح کیفی محصولات خود درطی پیش از یک دهه فعالیت توانست در سال ۱۳۹۴ مجوز ورود به شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان را کسب کند و در پارک فن آوری مستقر گردد. شرکت نوساز محاسب هم اکنون در زمینه های تولید نرم افزار ، مشاوره های فنی و اقتصادی و پروژه های علمی پژوهشی به صورت تخصصی فعالیت می نماید.

چشم انداز

شرکت نوساز محاسب سعی دارد بهترین راهکارهای جامع مدیریتی را با بالاترین کیفیت و امنیت به منظور دستیابی به نرم افزارهای هوشمند تخصصی و رفع نیاز های مدیریت جامع شهری جهت دست یابی به شهر هوشمند ارائه نماید.

این شرکت در راستای جلب اعتماد و رضایت مشتریان، سودآوری سهام داران، انگیزه و بهره وری کارکنان همچنین تأمین منافع آنی و آتی تمامی ذینفعان با درستکاری و پایبندی به تعهدات خود تلاش می نماید همواره نامی نیک از خود بجا بگذارد.

با نوساز آینده را بساز…

مأموریت و رسالت

شرکت نوساز محاسب طراح و تولید کننده­ی­ نرم افزارهای تخصصی مدیریت شهری با توجه به گسترش و تحول نیازهای جامعه رسالت خود را در توسعه ­ی راهکارهای نوین و جامع نرم­ افزاری همچنین ایجاد ارزش برای تمامی ذینفعان پایه ­ریزی نموده است.

این شرکت با رعایت قوانین و استانداردهای اخلاقی و حرفه­ای، بهبود مستمر کیفیت، تعهد به مشتریان در تامین منافع پایدار ایشان، توجه به سهام داران و کارکنان، ایجاد کار آفرینی، امنیت کاری و اجتماعی، به جامعه ­ی خود خدمت رسانی می ­نماید.

ارزش های سازمانی

۱-صداقت: اخلاقیات بنیاد و نهاد فعالیت های کاری ما بوده و صداقت را مقدم بر همه اصول اخلاقی می دانیم.

۲-عدالت: عدالت را در تمامی کارهایمان و برای تمامی ذی نفعان سر لوحه­ ی کار خود قرار داده ایم.

۳-مشتری: احترام و تکریم ارباب رجوعان جزء اولویت های اولیه شرکت می باشد.

۴-فرهنگ سازمانی: برتری منافع شرکت به منافع شخصی از مهمترین اصول فرهنگ سازمانی ما می باشد.

۵-کارآفرینی: یکی از اولویت های مهم ما کارآفرینی در زمینه های کاری شرکت می باشد.

۶-هم افزایی خانوادگی: استفاده از پتانسیل خانوادگی در راستای اهداف شرکت به صورت حرفه ای و برنامه ریزی شده در این شرکت به خوبی اجرا شده است .

۷-کارکنان : پرسنل خود را به عنوان اصلی ترین سرمایه­ ی شرکت ارج نهاده و از آن ها حمایت می نماییم.

۸-کیفیت : همیشه سعی داریم تا بالاترین کیفیت در خدمات و محصولات را به مشتریان خود ارایه دهیم.

۹-همدلی : یکی از رکن های اساسی شرکت وجود همدلی مدیریت و کارمندان با همدیگر می باشد.

۱۰-تعالی : رسیدن به تعالی فردی و سازمانی یکی از اهداف شرکت ما می باشد که همگی در تحقق آن تلاش مینماییم.

برگشت به بالا