رفتن به محتوای اصلی

توسعه ­ی راهکارهای نوین و جامع نرم­ افزاری در حوزه مدیریت شهری

ماموریت ما توسعه ی راهکارهای نوین و جامع نرم افزاری در حوزه مدیریت شهرداری، برای تمامی ذینفعان به منظور دستیابی به اهداف بیشتر است.

معرفی شرکت

شرکت نوساز محاسب صفاهان، عضو نظام صنفی رایانه و شورای عالی انفورماتیک، در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارها و اتوماسیون های تخصصی مدیریت شهری آغاز نمود.این شرکت با بهره­ مندی از مدیران و کارشناسان مجرب و کسب موفقیت در ارائه خدمات مختلف به شهرداری ها،  سطح کیفی محصولات خود را ارتقا داد و توانست در طی هجده سال فعالیت خود،  در حوزه مدیریت شهری عملکرد خوبی نشان دهد و تا حد امکان نیاز شهرداری ها را در این زمینه برطرف کند. همچنین در سال ۱۳۹۴ مجوز ورود به شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان را کسب کرد و در پارک فن آوری مستقرشد.

شرکت نوساز محاسب هم اکنون  در زمینه های تولید نرم افزار، نقشه برداری هوایی، تهیه و تحلیل داده های GIS، مشاوره های فنی و اقتصادی و پروژه های علمی- پژوهشی به صورت تخصصی فعالیت می ­نماید و در نظر دارد با ارائه سامانه رهاورد شهر، درجهت یکپارچه سازی نرم افزارهای مدیریت شهرسازی و ارتباط بین اطلاعات توصیفی و مکانی (GIS) محیطی امن، یکپارچه و مبتنی بر نیازهای شهری را فراهم کند.

ارزش های سازمانی شرکت نوساز محاسب

ما از فناوری برای تولید نرم افزار ها و منابعمان استفاده می کنیم تا به ماندگاری مثبت ما کمک کند.

نوآوری: هر شرکتی که در زمینه فناوری فعالیت دارد، از نوآوری برای بهبود و پیشرفت در عرصه تکنولوژی و خدمت رسانی از آن استفاده می کند، ما معتقدیم که نوآوری یک نیروی خوب است و نوآوری معنا دار می تواند با روش های متفاوت به بهبود عملکرد سازمان کمک کند.

تنوع و انعطاف پذیری: ما در فضای متنوع نظرات رشد می کنیم.تجربه کارکنان و  دیدگاه های مختلف مشتریان، ما را از نقاط قوت و ضعفمان آگاه می کند و  برای  گسترش  تفکر و وسعت برنامه های ما موثر است.

مسئولیت پذیری: با رصد نوع عملکرد ما می توانید ببینید که چگونه می توانیم نسبت به فعالیت ها و خدماتی که ارائه می دهیم مسئولیت پذیر و  متعهد باشیم.

اعتماد سازی: ارائه تجربیات و اطلاعات مطمئن و با کیفیت، فضایی را برای مشتریان ایجاد کرده تا به کیفیت برنامه هایی که برای ارتقای فعالیت های آن ها طراحی می کنیم، اعتماد کامل داشته باشند.

برگشت به بالا