رفتن به محتوای اصلی

آیین تکریم خدمات و دستاوردهای مهندس قیصریان مدیر عامل اسبق و معارفه مهندس باطنی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت نوساز محاسب صفاهان عصر روز چهارشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه، با حضور پرسنل و اعضا هیات مدیره شرکت، مهندس مهدوی رئیس پارک شیخ بهایی و مهندس حدیدی مدیر مراکز رشد فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد.

مهندس قیصریان بنیانگذار شرکت نوساز محاسب صفاهان در این مراسم درمورد تاریخچه تاسیس شرکت، سبد محصولات، ارزش های سازمانی و دستاوردهایی که نوساز در طی ۲۰ سال فعالیت مستمر خود بدست آورده است، صحبت کردند.

در ادامه مراسم، مهندس مهدوی با اشاره به جایگاه مجموعه های دانش بنیان در پارک های فناوری، برای فصل جدیدی از توسعه که نوساز محاسب شروع کرده است، آرزوی موفقیت کردند.

مهندس باطنی نیز با تاکید بر، الزام خود نسبت به بهبود و توسعه زیر ساخت های لازم برای قرار گرفتن در مسیر تعالی، از کلیه همکاران خواستند تا با در نظر گرفتن رویکرد تخصص گرایی و مد نظر قراردادن شعار «بازار محوری» شرایط را برای اثرگذاری بیشتر فعالیت های شرکت، در بخش بهبود مدیریت شهری فراهم نمایند.

وی با اشاره به حساسیت ماموریت شرکت های نوآور و فناور در توسعه اقتصاد دانش بنیان، ابراز امیدواری کرد تا با تلاش جمعی همکاران، تلاش های مجموعه شرکت نوساز محاسب را بر رفع نیازهای حوزه مدیریت شهری متمرکز نماید.

برگشت به بالا